26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizlispor yönetimi, Atik ve Zolan’ı ziyaret...

Denizlispor yönetimi, Atik ve Zolan’ı ziyaret etti

Haber Merkezi - 23 Eylül 2021 Perşembe - 11:22 Denizlispor yönetimi, Atik ve Zolan’ı ziyaret etti

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ali Fuat Atik ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

A- A+

 

17 Eylül’de yapılan genel kurulda Denizlispor Kulübü Başkanlığına seçilen Mehmet Uz ve yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretleri gerçekleştirdi. Uz ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaret turundaki ilk durağı Denizli Valiliği oldu. Vali Ali Fuat Atik’e isminin yazılı olduğu forma hediye eden Uz, desteklerinden dolayı da teşekkürlerini sundu.

ZOLAN: DENİZLİ’NİN EMANETİNE, MARKASINA SAHİP ÇIKTIK

Yeşil-siyahlı kulübün yönetim kurulu, daha sonra Denizli Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan’ı zıyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve başarılar dileyen Zolan, “Denizlispor, Denizlimizin en değerli markasıdır. Denizlispor, şehrimizi temsil etme anlamında renkleriyle, geçmişte aldığı başarılarıyla her zaman bizleri gururlandırdı. Denizlispor’un Başkanı ve yönetim kurulu üyesi olmak çok önemli ve değerlidir. Sizleri tebrik ediyorum. Burada görev almak omuzlarınızda ayrı bir yük, anlamındadır. Bu değeri, markayı taşımak kolay değil. İnşallah yürüyüşünüz daha başarılı noktalarda daim olsun” dedi.

Haberin DevamıReklam

Denizlispor’un hem TFF 1. Lig’e hem de önümüzdeki yıllarda Süper Lig’e adını başarı ile yazdırmasını temenni eden Zolan, Denizlispor’a bugüne dek en üst düzeyde destek olmaya çalıştıklarını söyledi. Zolan, “Bu desteğimiz sizlerle de en üst seviyede devam edecektir. Bundan hiçbir kuşkunuz olmasın. Bunu kendime görev bildim. O görev bilinciyle Denizli’nin emanetini, markasına sahip çıktık. İnşallah beraber güzel başarılar nasip etsin” diye konuştu.

UZ: ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz ise Zolan’a teşekkür ederek, “Siz olmasaydınız, biz şu anda burada olmayacaktık. Bu süreci atlatamayacaktık. Yönetim kurulu olarak size teşekkür ediyoruz. Yolun başındayız, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım sağ olsun hepsi elini taşın altına koydu, koymaya da devam ediyor. Bize onur ve gurur verdiler” ifadelerini kullandı.

Günün anısına Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, Başkan Osman Zolan’a isminin yazılı olduğu Denizlispor forması hediye etti.