04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizlispor yönetimi ve teknik heyetinden Zolan’a...

Denizlispor yönetimi ve teknik heyetinden Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 19 Ağustos 2022 Cuma - 12:08 Denizlispor yönetimi ve teknik heyetinden Zolan’a ziyaret

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve takım kaptanları Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Ziyarete Kulüp Başkanı Mehmet Uz’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Ali İnceören, Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Olgun, Teknik Direktör Mesut Bakkal ile takım kaptanları Oğuz Yılmaz ve Gökhan Süzen katıldı. Uz, ziyarette yaptığı konuşmada kendilerinin her zaman maddi ve manevi yanlarında olan Zolan’a teşekkür etti. Yeni sezonda da yönetim, teknik heyet, futbolcular ve en önemlisi şehirle birlikte kenetlenerek tüm güçlerini ortaya koyacaklarını kaydeden Uz, güzel bir sezon geçirmeyi temenni etti.

“DENİZLİSPOR DENİZLİ’NİN ORTAK PAYDASIDIR”

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, yeni sezonda yeşil-siyahlı ekibe başarılar diledi. İyi bir takım ve tecrübeli teknik heyet ile Denizlispor’un yeni sezonda başarılı olacağına inandığını kaydeden Zolan, “Denizlispor hepimizin, tüm şehrin ortak paydasıdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimizin en büyük markası Denizlispor’a sahip çıkmaya, her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Yeni sezonda bir kez daha takımımıza yürekten başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.