01.07.2022, Cuma
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizlim Derneği yönetiminden Başkan Zolan’a ziyaret

Denizlim Derneği yönetiminden Başkan Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 28 Eylül 2020 Pazartesi - 16:53 Denizlim Derneği yönetiminden Başkan Zolan’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ankara’da faaliyet gösteren Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Keysan ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

A- A+

Ankara Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Keysan ile yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Denizli’nin tanıtımı adına hep beraber çalıştıklarını belirten Keysan, bugüne kadar kendilerine verdikleri destekten dolayı Zolan’a teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkent Ankara’da en aktif sivil toplum örgütlerinden biri olan Denizlim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin örnek çalışmalarından gurur duyduklarını kaydetti. Denizli’yi bulundukları her ortamda en iyi şekilde anlatan ve tanıtan bir yapıya sahip olan derneğin çok önemli bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Zolan, Dernek Başkanı Keysan ve yönetim kurulu üyelerinin başarılı çalışmalarını tebrik etti.

Konuşmaların ardından Keysan, Başkan Osman Zolan’a geleneksel Türk el sanatları motiflerinin yer aldığı tezhip tablosu hediye etti.