15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizlili yüzücü Görkan’dan yüzmede Türkiye şampiyonluğu

Denizlili yüzücü Görkan’dan yüzmede Türkiye şampiyonluğu

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2022 Salı - 10:06 Denizlili yüzücü Görkan’dan yüzmede Türkiye şampiyonluğu

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Ecrin Nur Görkan, Türkiye Arena Kulüpler Arası Uzun Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Şampiyonası 50 metre kelebek stilde Türkiye şampiyonluğuna ulaştı.

A- A+

İstanbul’da 14-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Arena Kulüpler Arası Uzun Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Şampiyonası’nda Denizli’ye Türkiye şampiyonluğu ve 3’ncülük derecesi geldi.

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Ecrin Nur Görkan, 50 metre kelebek stilde 14 yaş kategorisinde Türkiye 1’ncisi, 14-15 yaş yıldızlar kategorisinde ise Türkiye 3’ncüsü oldu.

“BAŞARILARIN DEVAM EDECEĞİNE İNANCIMIZ TAM”

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye şampiyonluğu ile kenti sevindiren Görkan ve antrenörlerini tebrik ederek, “Şükürler olsun gençlerimize verdiğimiz destekler başarılarla geri dönüyor. Bu başarıların devam edeceğine inancımız tam. Her alanda gençlerimize, çocuklarımıza destek olmaya onların önünü açmaya devam edeceğiz. Sporcularımızı bir kez daha tebrik ediyor, başta ailelerimiz olmak üzere antrenörlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi.