15.06.2021, Salı
15 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme...

9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları’nda dereceye girenlere madalyaları verildi

Haber Merkezi - 7 Haziran 2021 Pazartesi - 13:23 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları’nda dereceye girenlere madalyaları verildi

Denizli’de düzenlenen Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları’nda dereceye giren yarışmacılar madalyalarını aldı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonunda Türkiye Yüzme Federasyonu 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışlarına ev sahipliği yaptı. Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen müsabakaları Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Denizli İl Müdürü Ahmet İbanoğlu da takip etti. Pandemi kurallarının uygulandığı yarışmalarda dereceye giren sporculara madalyalarını Zolan taktı.

“BAŞARILARI DAİM OLSUN “

Gençlerin sporla uğraşarak donanımlı hale gelmesi için birçok spor tesisi yatırımları yaptıklarını ifade eden Zolan, “Gençlerimiz mutlaka bir spor dalıyla, bir sanat dalıyla ilgilensin. Sporla, sanatla meşgul olan gençlerimiz hem sosyal hem de eğitim alanında çok daha başarılı olacaktır. Denizlimizin gençlerine, bizim çocuklara desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecek. Başarıları daim olsun inşallah” dedi.