18.05.2022, Çarşamba
16 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli’de voleybol heyecanı yaşandı

Denizli’de voleybol heyecanı yaşandı

Haber Merkezi - 6 Mart 2020 Cuma - 17:09 Denizli’de voleybol heyecanı yaşandı

Denizli, 2. Lig kadınlar yarı final maçlarına ev sahipliği yaptı. Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ali Değirmenci, turnuva dolayısıyla Denizli’de bulunan Voleybol Federasyonu yetkilileri ile bir araya geldi.

A- A+

Servergazi Değirmen Restoranda düzenlenen programa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık ve Denizli Voleybol İl Temsilcisi Sevinç Güngör katıldı.

Değirmenci, burada yaptığı konuşmada, 2020’nin Denizli yılı olarak ilan edildiğini hatırlatarak, “Bu yıl Denizli’nin tanıtımına biraz daha katkı sağlayalım, ulusal ve uluslar arası düzeyde farklı etkinlikler yapalım gibi bir yol haritası çizdik” dedi.

BİRÇOK SPORTİF ETKİNLİKLER DENİZLİ’DE YAPILACAK

Bu kapsamda kültürden sanata, spordan eğitime pek çok faaliyet yapılacağını ifade eden Değirmenci, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliğinde birçok sportif etkinlikleri de Denizli’de yapmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye Voleybol Federasyonu’na teşekkür eden Değirmenci, 2. Lig Kadınlar Yarı Final Etabı’na katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İbanoğlu ise, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, “Ümit ederiz ki bundan sonra da böyle güzel organizasyonlarla Denizli’de sizlerle birlikte oluruz” ifadesini kullandı.