Üniversite öğrencilerine çorba ikramı – D20Haber
21.02.2024, Çarşamba
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Üniversite öğrencilerine çorba ikramı

Üniversite öğrencilerine çorba ikramı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Ocak 2024 Salı - 12:44Güncelleme: 9 Ocak 2024 Salı - 12:47
Üniversite öğrencilerine çorba ikramı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve Kızılay iş birliğiyle üniversite öğrencilerine çorba ikramında bulunuldu.

PAÜ’de öğrenim gören öğrencilere, Büyükşehir Kızılay Aşevi’nde pişirilen çorba ikram edildi. Çorba ikramı final haftası boyunca devam edecek.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve PAÜ Rektörü Prof Dr Ahmet Kutluhan, çorba dağıtımına katılarak, öğrencilere ikramda bulundu.

Haberin DevamıReklam
Programın ardından bir süre öğrencilerle sohbet eden ve üniversiteli gençlerin isteklerini dinleyen Zolan, sınav haftası boyunca her akşam sıcak çorba ikramının devam edeceğini söyledi.

Gençlere bir nebze de olsa moral vermek ve yanlarında olmak istediklerini belirten Zolan, “Her şey yarınlarımızın sahibi gençlerimiz için. Biz istiyoruz ki şehrimizde yaşayan herkes mutlu ve huzurlu olsun. Gençlerimiz şehrimizi ve ülkemizi daha ileriye ve güzele ulaştırsın. Bu anlamda tüm imkanlarımızı gençlerimiz için seferber etmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimize sınavlarında üstün başarılar diliyorum” dedi.