Çocuklar teleferikle yaylaya çıkıp güzel bir gün geçirdi – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Çocuklar teleferikle yaylaya çıkıp güzel bir...

Çocuklar teleferikle yaylaya çıkıp güzel bir gün geçirdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 31 Ekim 2023 Salı - 12:59Güncelleme: 31 Ekim 2023 Salı - 13:00
Çocuklar teleferikle yaylaya çıkıp güzel bir gün geçirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz teleferik hizmetinden yararlanan çocuklar, Bağbaşı Yaylası’na çıkarak keyifli bir gün geçirdi.

Cumhuriyet bayramı kutlamalarının ardından okulların bir gün tatil edilmesi üzerine Denizli Büyükşehir belediyesi de öğrencilerin farklı bir gün geçirmelerini sağlamak amacıyla dün teleferik hizmetini ücretsiz verdi.

 

Yapılan duyurunun ardından aileler çocuklarıyla birlikte Teleferik Tesisi’ne gelerek, Bağbaşı Yaylası’na çıktı. Çocuklar gönüllerince oynayıp güzel bir gün geçirmenin mutluluğuyla evlerine döndü.

İbrahim Eriş, uygulamayla ilgili “Denizli Büyükşehir Belediyemizin böyle güzel yerlerde, böyle güzel imkanları bizlere sunduğu için çok memnunuz. Ailemizle çocuklarımızla birlikte güzel zaman geçiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bekir Hanaylı ise, Tavas ilçesinden geldiğini belirterek, “Bugün tatil, çocuklarımızı getirdik. Teleferiğimizin ücretsiz olmasından dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir kalabalık var, herkes eğleniyor” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam
Ezgi Dağdelen de, ilk kez Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na geldiğini ve mutlu olduğunu dile getirerek, “Cumhuriyet’in 100. yılı olduğu için daha da mutluyum. Ülkemiz adına güzel şeyler olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da, Denizli’de Cumhuriyet’in 100. yıldönümünü büyük bir coşku içinde kutladıklarını söyleyerek “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın okulları 1 gün tatil etmesinin ardından biz de vatandaşlarımızın bunu fırsat bilerek sevdikleriyle güzel bir gün geçirmesi için Denizli Teleferik’i ücretsiz yaptık. Vatandaşlarımızın tesisimize yoğun ilgi göstermesi bizleri de mutlu etti. İyi ki bu kararı almışız” dedi.