Vali Coşkun ve Zolan, muhtarlar ile buluştu – D20Haber
18.07.2024, Perşembe
27 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Vali Coşkun ve Zolan, muhtarlar ile...

Vali Coşkun ve Zolan, muhtarlar ile buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Ekim 2023 Çarşamba - 14:12Güncelleme: 25 Ekim 2023 Çarşamba - 15:39
Vali Coşkun ve Zolan, muhtarlar ile buluştu

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

Çamlık Beyaz Kafe’de düzenlenen programa Vali Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Damla Tuna Bilgen, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ile Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan muhtarlar katıldı.

ZOLAN’DAN TEŞEKKÜR

Zolan, burada yaptığı konuşmada, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde şehir dışında olmasından dolayı programın bugün yapıldığını belirterek herkesin Muhtarlar Günü’nü kutladı. Muhtarlığın vatandaşın derdini anlattığı ilk yer olduğunu kaydeden Zolan, “Sizler de vatandaşımızın bu taleplerini ilgili yerlere götürerek çözüm arıyorsunuz. Gerçekten vatandaşımızın derdini dinlemek, çözüm ortaya koymak, gayret göstermek hiç de öyle kolay değil. Onun için her birinizin gayretini, çalışmasını biliyorum. Bundan dolayı da çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

“MUHTARLAR ELİMİZ AYAĞIMIZ”

Mahallelerdeki eksiklerin muhtarlar aracılığıyla kendilerine geldiğini söyleyen Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

Haberin DevamıReklam
“Sizler bizim elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Mahallelerimizde eksik nedir, sıkıntı nedir?Sizlerin aracılığıyla bize geliyor ve yapılması gerekenler net bir şekilde bize ulaşıyor. Biz de mahallemizle ilgilisorunları, istekleri alma noktasında birlikte gayret gösteriyoruz. Bize yol arkadaşlığı yaptığınız, bizimle yürüdüğünüz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yerel yönetimler çok kolay bir iş değil. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları sonsuz, imkanlar belli. Onun için öncelikleri belirleyerek yapılması gereken işleri birlikte güçlü bir şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Allah yolumuzu açık etsin ve tabii ki yapmış olduğumuz hizmetleri kabul ve makbul eylesin. Bu millete hizmet etmek çok kutsal.”

“MUHTARLAR DEMOKRASİNİN İLK HALKASI”

Denizli Valisi Coşkun ise, tüm katılımcılara teşekkür ederek, tekrar tüm muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutladı. Coşkun, “İnşallah bundan sonraki süreçte de hep birlikte Denizlimize hizmet etme noktasında gayret göstereceğiz. Değerli Başkanımızda ifade etti;Demokrasimizin ilk halkası konumunda olan, vatandaşımıza en yakın noktada hizmet veren, adeta devletimizin, kurumlarımızın eli, ayağı, gözü mesafesinde olan siz değerli muhtarlarımız tabii ki hizmet etme noktasında çok kıymetli hizmetler yapıyorsunuz. Bu vesileyle tekrar sizlere hizmetlerinizden dolayı devletimiz, milletimiz adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Coşkun ve Zolan bir süre muhtarlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.