30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Vali Atik, Belağaç ve Kale’de coronavirüs...

Vali Atik, Belağaç ve Kale’de coronavirüs denetimleri yaptı

Haber Merkezi - 10 Eylül 2020 Perşembe - 18:39 Vali Atik, Belağaç ve Kale’de coronavirüs denetimleri yaptı

Vali Ali Fuat Atik, Beyağaç ve Kale ilçelerini ziyaret etti, iki ilçede incelemelerinin yanı sıra coronavirüs denetimleri de yaptı.

A- A+

Vali Ali Fuat Atik, ilçe ziyaretlerine Beyağaç ve Kale ile devam etti. İki ilçede de kaymakamlık, belediye, emniyet ve jandarmayı ziyaret eden Atik, yapılan çalışmalar, COVID-19 önlemleri ve asayiş konularında bilgi aldı.

Haberin DevamıReklam

Bu arada, bir televizyon kanalının yayınına katılan Atik, iki ilçede coronavirüs denetimleri yaptıklarını söyledi. Atik, “Denizlimize baktığımız zaman kurallara uyum üst düzeyde görülüyor. Fakat dünyada ve ülkemizde olduğu gibi vaka sayısında ciddi bir artış var, ilimizde de bu gözlemlenmekte. Sayın bakanımızın talimatıyla Denizli Valiliği olarak vali yardımcılarımız, kaymakamlarımız, il ve ilçe müdürlerimiz ile sahadayız. Ben de Kaymakam arkadaşlarımızla ilçelerde olmayı tercih ettim. Biz yine vatandaşımızı uyarmaya devam edeceğiz. Tabiki ısrarla ihlal edenlere de muhakkak cezai işlem uygulanacak ve cezanın tahsilatı da gerçekleştirilecek. Ama önceliğimiz tabi ki rehberlik edip onlara doğru olanı anlatmak” dedi.