27.03.2023, Pazartesi
11 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Karşıyaka’da vatandaşların tapu sevinci

Karşıyaka’da vatandaşların tapu sevinci

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Kasım 2022 Cuma - 14:06Güncelleme: 11 Kasım 2022 Cuma - 14:06
Karşıyaka’da vatandaşların tapu sevinci

Denizli Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen çalışmayla, Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden 122 kişi tapularını almaya hak kazandı. Bunlardan işlemlerini tamamlayan 22 kişiye tapuları düzenlenen törenle teslim edildi.

Karşıyaka Mahallesi’nde işlemleri tamamlanan hak sahipleri için tapu teslim töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen törene Başkan Osman Zolan, Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanı Mehmet Çulhaoğlu, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Mustafa Gülmez ile tapularını almak için başvurularını tamamlayan mahalle sakinleri katıldı.

Zolan, törendeki konuşmasında, uzun yıllardır sıkıntı yaşayan vatandaşların tapu probleminin çözüme ulaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Vatandaşların tapularının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Zolan, 122 kişinin tapu almaya hak kazandığını, işlemlerini tamamlayanlardan 22’sine taphularının verildiğini, başvurularını tamamlayan diğer hak sahiplerinin de tapularına kavuşabileceği belirtti.

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Zolan, “Vatandaşlarımız başvurularını tamamlayarak tapusuna sahip olabilecek. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun. Allah’ım sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Sizlerde güle güle oturun, eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle mutlu bir yuvanız olsun. Yarınımız bugünden daha güzel olsun inşallah” diye konuştu.