27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Gençlik Meclisinde kurs tamamlandı, sertifikalar verildi

Gençlik Meclisinde kurs tamamlandı, sertifikalar verildi

Haber Merkezi - 6 Temmuz 2021 Salı - 10:28 Gençlik Meclisinde kurs tamamlandı, sertifikalar verildi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisinin online gerçekleştirilen fotoğrafçılık ve işaret dili kursu ile yüz yüze verilen diksiyon, sunuculuk ve spikerlik kurslarına katılanlar sertifikalarını aldı.

A- A+

Salgın sürecinde online eğitimler düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin online fotoğrafçılık ve işaret dili kursu ile yüz yüze gerçekleştirilen diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitimleri tamamlandı. Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerler için Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde sertifika töreni düzenlendi.

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan 58 kursiyerin sertifika almaya hak kazandığı törene, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden ve kursiyerler katıldı.

Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, törendeki konuşmasında, pandemi süreci boyunca online eğitimler ve etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyledi. Birden, yapılan faaliyetler hakkında bilgi vererek, kendilerine her şartta destek veren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

“ALDIĞINIZ EĞİTİMLERİN KARŞILIĞINI GÖRECEKSİNİZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, salgın döneminde bile Gençlik Meclisinin aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, eğitimlere katılan tüm gönüllülere teşekkür etti. Zolan, “Kendinizi geliştirme anlamında birçok eğitimlere katıldınız. Her bir eğitimin kendine göre güzelliği ve artıları var. Bundan sonraki yaşantınızda karşılığını göreceksiniz. Sizi belki rahatlatan, kendinizi ifade etme anlamında çok daha ileriye götürecek olan eğitimlerdir. Her birinize katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitimin okul ile başlayıp okulla bitmediğini kaydeden Zolan, “Dünyaya geldikten sonra başlayan, en son gözlerimizi kapayıncaya dek eğitim devam ediyor. Siz gençlerin bu dönemde, bu eğitimleri alması çok önemli, sizleri tebrik ediyorum. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyimiz bu noktada en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi ve birçok faaliyetler yürütülüyor. İnşallah bu güzelliklerle yürüyerek, insanlarımızın mutlu, donanımlı, geleceğimizin de emin ellerde ve başarılı olması için Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi katkı sağlamaya devam edecek. Bizler bundan mutluluk duyacağız. Hepinizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Zolan konuşmasının ardından kursiyerlere sertifikalarını verdi.