06.07.2022, Çarşamba
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden...

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 22 Haziran 2022 Çarşamba - 16:36 Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden Zolan’a ziyaret

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ile birliğe bağlı oda başkanları, Başkan Osman Zolan’ı ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinde gerçekleşen ziyarette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği, bir süre önce genel kurullarını tamamladıklarını söyledi. Erbeği, “Yeni seçilen yönetimimizle sizleri ziyaret etmek istedik. Bu zamana kadar bizlerin hep yanında oldunuz. Esnafımıza destek verdiniz. Yapmış olduğunuz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

Göreve yeni gelen ve güven tazeleyen oda başkanları ve yönetim kurullarını tebrik eden Zolan ise, “Seçilen bütün oda başkanlarımıza hayırlı olsun. Güzel bir seçim sürecinin geçmiş olması bizleri de mutlu etti. Esnafımız bizim için her zaman önemli. Milletimizin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı sektörlerde hizmet veriyorsunuz. Biz de hizmetin aksamaması ve esnafımızın güçlenmesi adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Göreviniz ve yeni yönetiminiz hayırlı olsun” diye konuştu.