07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir’e en etkili tanıtım ödülü

Denizli Büyükşehir’e en etkili tanıtım ödülü

Haber Merkezi - 15 Şubat 2022 Salı - 11:36 Denizli Büyükşehir’e en etkili tanıtım ödülü

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen 25. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı - EMITT 2022’de, Denizli Büyükşehir Belediyesi "En Etkin Tanıtım" ödülünün sahibi oldu.

A- A+

İstanbul’da 9-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 25. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT 2022’de 103 ülkeden 842 katılımcının yer aldı. Fuarda Denizli, Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) işbirliğinde hazırlanan stant ile temsil edilirken, çok sayıda ziyaretçinin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da Denizli standı ziyaret etti.

EN ETKİN TANITIM ÖDÜLÜ

Denizli’nin turizm değerleri, turistik alanları ile birlikte doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtıldığı stantta yer alan balon maketi ziyaretçilerden ilgi gördü. Katılımcılar balon maketi ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi, fuarda destinasyonlar dalında “En Etkin Tanıtım” ödülüne layık görülürken, ödülü Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan adına Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut aldı.

Haberin DevamıReklam

“BAŞARILI BİR FUAR SÜRECİ GEÇİRDİK”

Denizlili turizmcilerle birlikte katıldıkları fuarda Denizli’nin tanıtımı için başarılı süreç geçirdiklerini kaydeden Zolan, kenti en doğru şekilde temsil etmek için bu yıl da EMITT 2022’de yer aldıklarını belirtti. Zolan, “Denizlimizin dünya çapında tanınırlığına katkıda bulunmak ve şehrimize gelecek turist potansiyelini arttırmak gayesiyle EMITT 2022’de başarıyla yer aldık. Fuarda yer alan yüzlerce kuruluş arasından En Etkin Tanıtım ödülü almanın da haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Denizlimiz için çalışmaya, şehrimizin güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz. Emek veren katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.