Futbol hakemleri ve saha komiserlerine malzeme desteği – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Futbol hakemleri ve saha komiserlerine malzeme...

Futbol hakemleri ve saha komiserlerine malzeme desteği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 1 Mart 2024 Cuma - 12:57Güncelleme: 1 Mart 2024 Cuma - 12:59
Futbol hakemleri ve saha komiserlerine malzeme desteği

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şubesine kayıtlı 177 futbol hakemi, gözlemci ve saha komiserine malzeme desteğinde bulunuldu.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen malzeme dağıtım programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, İl Hakem Kurulu Başkanı Özmen Atalay, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şube Başkanı Sercan Oturaklı, Süper Lig Hakemi Ümit Öztürk, futbol hakemleri, gözlemciler, saha komiserleri ve davetliler katıldı.

 

Zolan burada yaptığı konuşmada, sporu çocuklar ve gençler ile buluşturmak için birçok faaliyetler yaptıklarını ve imkan sağladıklarını söyledi. Zolan, “Gençlerimizin hayalleri, hedefleri var, onların önünü açmak bizim asli görevimiz. Sportif anlamda gençlerimiz işin keyfini yaşıyor ama hakem olup, adaleti sağlamak çok önemli. Adrenalin yüksek olduğu müsabakalarda gençlerimizi kontrol edebilmek kolay değil, zor bir göreviniz var. Allah kolaylık versin, başarılar versin” diye konuştu.

BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şube Başkanı Sercan Oturaklı, hakemlere verdiği değer ile spor ve sporculara destekleri nedeniyle Başkan Zolan’a teşekkür etti.

İl Hakemler Kurulu Başkanı Atalay ve Denizli ASKF Başkanı Ceşen, spora yönelik desteklerinden dolayı Zolan’a teşekkür etti.

Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman da, hakemlerin spor içerisinde çok önemli bir unsur olduğunu, emeklerinden dolayı teşekkür ederek, kentte her türlü sporun ileriye gitmesi için her konuda Büyükşehir Belediyesinin kendilerine destek olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şube Başkanı Sercan Oturaklı, Başkan Zolan’a üzerinde FIFA Hakemlerinin imzalarının da bulunduğu forma hediye etti. Daha 177 futbol hakemi, gözlemci ve saha komiserine eşofman ve tişörtleri verildi.