30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehirden Acıpayam’ın yollarına asfalt

Denizli Büyükşehirden Acıpayam’ın yollarına asfalt

Haber Merkezi - 3 Eylül 2020 Perşembe - 12:00 Denizli Büyükşehirden Acıpayam’ın yollarına asfalt

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Acıpayam’ın bazı mahallelerinde asfaltlama çalışması yaparken, Başkan Osman Zolan, verilen sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam ilçesini ziyaret ederek, ilçede gerçekleştirilen asfalt çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundu. Zolan’a gezisinde Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, belediye meclis üyeleri, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın eşlik etti.

Büyükşehir Belediyesinin Acıpayam’ın Kelekçi ve Aliveren mahalleleri ile Acıpayam ve Çardak ilçelerini birbirine bağlayacak Yeşilyuva-Söğüt yolundaki asfaltlama çalışmalarının ardından açıklama yapan Zolan, “Şehir merkezinde ne varsa ilçelerde de o olacak anlayışıyla yola çıktık. Bugün baktığımızda şehrimizin birçok yerinde birçok güzel işlere imza attık. Vatandaşımız bizlere güvendi yetki verdi. Biz de o güvene ve emanete sahip çıktık” dedi.

“HİZMET DESTANLARI YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kelekçi Mahallesi’nde içme suyu ve kanalizasyon hatlarını baştan aşağı değiştirerek altyapı sorununu çözdüklerini, bir kısmında ise üstyapı çalışması yaptıklarını kaydeden Zolan, “Şimdi kalan caddemizi de sıcak asfaltla buluşturma noktasında gayret ediyoruz. El birliği ile gönül gönüle çalışıyoruz. Acıpayam Belediye Başkanımız, teşkilatımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte inşallah hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Vermiş olduğumuz sözleri tutmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’ım yarınımızı daha güzel eylesin. Sağ olsun kadirşinas vatandaşlarımız bize her zaman destek oldular. Ben tüm vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

“EL ELE DAHA GÜZELE”

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Acıpayam Belediyesinin el ele çalışmayı sürdürdüklerini belirterek,şunları söyledi:

“Birçok yerde kilit parke taşımız vardı. Geçen dönemde de birçok yerde sıcak asfaltımız vardı, Büyükşehir Belediyemiz geri kalan kısımlarının da şimdi sıcak asfaltını tamamlıyor. İnşallah biz de geri kalan kilit parke taşlarını tamamlayacağız. Büyükşehirle el ele daha nice hizmetler yapılacak inşallah” diye konuştu. İlçe Başkanı Gümüş de, “2002 yılında sadece otobanlarda gördüğümüz sıcak asfaltı artık bugün bin kişinin yaşadığı beldelerde bile görüyoruz. Bu gerçekten çok güzel bir şey. Ülkemizin kat ettiği aşamayı gösteriyor. Burada gördüğümüz fotoğraf her gün gelişen büyüyen Türkiye’yi anlatıyor. Ülkemizin nereden nereye geldiğini, belediyelerimizin verdikleri sözleri ne kadar tuttuklarının resmini görüyoruz bugün.”