Denizli Büyükşehir Yaz Konserleri sona erdi – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Yaz Konserleri sona erdi

Denizli Büyükşehir Yaz Konserleri sona erdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Eylül 2023 Perşembe - 12:56Güncelleme: 21 Eylül 2023 Perşembe - 12:56
Denizli Büyükşehir Yaz Konserleri sona erdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri, Mehmet Bacaklı ve Kent Orkestrası’nın Barış Manço Şarkıları programıyla sona erdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen yaz konserlerinin finali yapıldı. Temmuz ayında başlayan ve kentin farklı noktalarında birbirinden özel sanatçıların ağırlandığı yaz konserlerinin finali Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

denizli, denizli büyükşehir belediyesi, yaz konserleri, mehmet bacaklı, barış banço şarkıları

Programa, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mehmet Bacaklı ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Genel Sanat Yönetmeni Hakan Eyiden yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası’nın sahne aldığı konserde, Barış Manço’nun en sevilen şarkıları seslendirildi.

Haberin DevamıReklam
Konsere gelen vatandaşlar şarkılara eşlik ederken, usta sanatçı Barış Manço, birbirinden güzel eserleri bir kez daha anıldı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, Büyükşehir Belediyesi olarak sanata, sanatçıya her zaman destek verdiklerini ve vatandaşları sanatla, müzikle buluşturmak için gayret gösterdiklerini söyledi. Sanata ve kültüre en büyük yatırımları yapmak için çalıştıklarını belirten Başkan Zolan, “İşte bu salonumuz bize bu tür etkinlikleri yapmaya imkan veriyor. Sizler gibi sanatsever insanlarımızın olması da bizi bu programları yapmak için cesaretlendiriyor” dedi.

Programda unutulmaz sanatçı Barış banço’yu bir kez daha andıklarını kaydeden Zolan, “Barış Manço çok değerli, çok özel bir sanatçımız. Bizlere birçok güzeleser bıraktı. Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanıcennet olsun. Sanat alanında birçok güzellikleri ortaya koymak için gayret sarf ediyoruz. Yaz boyunca konserler verdik. Binlerce insanımızla o güzellikleri hep beraber yaşadık. Ben katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.