27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı

Denizli Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı

Haber Merkezi - 9 Temmuz 2021 Cuma - 14:31 Denizli Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, "Kahvede Şenlik Var" ve "Kamyon" adlı oyunlarla uzun bir aradan sonra yeniden "perde" dedi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, coronavirüs önlemleri nedeniyle ara verdiği oyunlarını yeniden sahnelemeye başladı. Genç yetenekleri tiyatro sahnesine kazandırmanın yanı sıra, kadrosunu her geçen gün daha da güçlendiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, “Kahvede Şenlik Var” ve “Kamyon” adlı tiyatro oyunlarını Kınıklı Mahallesi’ndeki Amfi Tiyatro’da sahneledi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda tiyatro severin izlediği oyunlarda, seyirciler sosyal mesafe kuralına uygun oturmaları ve maske ile oyunu izlemeleri sağlandı.

AÇIK HAVA’DA TİYATRO KEYFİ DEVAM EDİYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 12 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Büyükşehir Belediyesi Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği, sıradan insanların hayallerini gerçekleştirmek için kalkıştıkları soygunun trajikomik öyküsünü anlatan “Kuaförde Bir Gün” adlı oyunu da sahneleyecek. Oyunu izlemek isteyen sanatseverler http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemlerini gerçekleştirilebilecek.