26.06.2022, Pazar
20 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir sağlık çalışanlarına ulaşım desteğini sürdürecek

Büyükşehir sağlık çalışanlarına ulaşım desteğini sürdürecek

Haber Merkezi - 31 Mayıs 2020 Pazar - 13:50 Büyükşehir sağlık çalışanlarına ulaşım desteğini sürdürecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, coronavirüs salgını süreciyle başlayan sağlık çalışanları ile eczacılara ücretsiz ulaşım desteğini sürdürecek.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, coronavirüse karşı aldığı tedbirler kapsamında sağlık çalışanlarını yalnız bırakmıyor. 19 ilçede hizmet veren Aile Sağlığı Merkezlerinde görevli doktor ve hemşirelere maske, eldiven, dezenfektan ve kağıt havlunun yer aldığı koruyucu hijyen ve sağlık seti dağıtan Denizli Büyükşehir Belediyesi, sağlık çalışanları ve eczacılara desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda, sağlık çalışanları ile eczacı ve eczanede çalışanlara yönelik bir süre önce hayata geçirdiği belediye otobüsleri ile ücretsiz ulaşım desteğine normalleşmenin başlayacağı 01 Haziran 2020 tarihinden sonra da devam edecek. Ücretsiz ulaşım desteğinin bir süre daha süreceği belirtildi.

Haberin DevamıReklam

“FEDAKAR SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZolanCOVID-19’a karşı gece gündüz, yurdun dört bir tarafında büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Sağlıklı günlerin çok yakın olduğunu belirterek, vatandaşların belirlenen tüm kurallara hassasiyetle riayet etmesini isteyen Zolan, “Vatandaşlarımız maskeye, temizliğe ve mesafe kurallarına mutlaka özen göstersin. Onların sağlığı bizim için çok önemli. Tedbirlere uydukça salgının etkisi daha da azalacak. Büyükşehir Belediyesi olarak tedbirlerimizi almaya, vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.