28.05.2023, Pazar
14 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
d20haber.com
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları İlber...

Denizli Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları İlber Ortaylı ile başlıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 8 Şubat 2022 Salı - 10:33Güncelleme: 8 Şubat 2022 Salı - 10:44
Denizli Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları İlber Ortaylı ile başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Kültür Buluşmaları başlıyor. Programın ilk konuğu tarihçi yazar Prof Dr İlber Ortaylı olacak.

Daha önce 26 Ocak’ta başlayacağı açıklanan, ancak hava muhalefeti nedeniyle ertelenen Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Kültür Buluşmaları programı yarın (çarşamba) başlayacak. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda saat 20.00’de gerçekleştirilecek programa konuşmacı olarak Prof Dr İlber Ortaylı katılacak.

BAŞKAN ZOLAN’DAN DAVET

Haberin DevamıReklam
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kültür Buluşmaları” programlarında ilk olarak ünlü tarihçi yazar Prof Dr İlber Ortaylı’yı Denizlililer ile buluşturacaklarını belirterek, “Kültür Buluşmaları programları ile ülkemizin birbirinden kıymetli bilim insanı, yazar, tarihçi ve sanatçı gibi değerlerini vatandaşlarımızla buluşturacağız. Konuklarımızın birikim ve deneyimlerinden hep birlikte faydalanacağız. Bu kapsamda yarın İlber Hocamızı Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimizdeağırlayacağız. Programımıza tüm hemşehrilerimi bekliyorum”  ifadelerini kullandı.