17.01.2021, Pazar
2 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu

Denizli Büyükşehir, Denizlispor’a sponsor oldu

Haber Merkezi - 12 Ocak 2021 Salı - 16:14 Denizli Büyükşehir, Denizlispor’a sponsor oldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizlispor’a Ulaşım AŞ ile sponsor oldu. 3 milyon 750 bin lira tutarındaki sponsorluk anlaşması, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ ile Denizlispor arasında imzalandı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın talimatıyla yeşil-siyahlı takıma dev bir katkı daha sağlanıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesinin iştirak şirketi Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, Yukatel Denizlispor ile 3 milyon 750 bin liralık sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Sponsorluk sözleşmesi imza töreni Haluk Ulusoy Tesislerinde yapıldı. Törene Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gonca, Ulaşım AŞ Genel Müdürü Mustafa Gökoğlan ve Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin katıldı.

“DENİZLİ’NİN EN ÖNEMLİ MARKASI DENİZLİSPOR’DUR”

Denizli Büyükşehir Belediyesinin şehrin takımına sahip çıkmaya devam ettiğini vurgulayan Gonca, Denizlispor’un Denizli’nin markası olduğunu söyledi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın “Denizli’nin en önemli markası Denizlispor’dur” sözlerini hatırlatan Gonca, şöyle konuştu:

“Başkanımız Sayın Osman Zolan’ın talimatıyla takımızla 3 milyon 750 bin liralık bir sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Denizlispor, Denizli’nin kendisidir. Biz buna binaen 230 otobüs filomuzdan oluşan araçlarımızın tamamını yeşil siyah renkte yaptık. Bugün de Denizlisporumuza moral motivasyon olması açısından böyle bir sponsorluğu üstlenmiş bulunmaktayız. Geçmişte, bugün ve bundan sonra da verecek olduğumuz desteklerle Denizlispor’un şehrimizi gururlandıracağı başarılarda katkımızın olmasını istiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”

Gökoğlan ise, anlaşmanın hayırlı olmasını diledi ve Denizlispor’un kentin ortak paydası olduğunu ifade etti.

BAŞKAN ZOLAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin ise, destek isteklerine Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kayıtsız kalmadığını söyledi. Bugün verilen desteğin Denizlispor’u bir nebze de olsa rahatlattığını kaydeden Çetin, “Büyükşehir Belediyesine ve özellikle takımın en büyük destekçilerinden olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür etmek istiyorum. Bu kulübün büyük yükü hep Büyükşehir Belediyemizin omuzlarındaydı ve hala da omuzlarında. Bunu bugün bir kere daha görmüş olduk ” dedi.