Denizli Büyükşehir Belediyesporlu yüzücü Akbulut’a milli davet – D20Haber
04.03.2024, Pazartesi
6 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Belediyesporlu yüzücü Akbulut’a milli...

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu yüzücü Akbulut’a milli davet

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Şubat 2024 Çarşamba - 12:37Güncelleme: 7 Şubat 2024 Çarşamba - 12:37
Denizli Büyükşehir Belediyesporlu yüzücü Akbulut’a milli davet

Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı sporcusu Çınar Karabulut ile antrenörü Mithat Ekmekci, Türkiye Yüzme Federasyonu’ndan milli davet aldı. Genç sporcu, Bulgaristan’da düzenlenecek Tsvetnitsa Yüzme Turnuvası’nda ay yıldızlı forma ile Denizli ve Türkiye’yi temsil edecek.

20-21 Nisan tarihlerinde Bulgaristan’ın Sofya kentinde yapılacak Tsvetnitsa Yüzme Turnuvası’nda mücadele edecek ay yıldızlı takıma çağrılan Denizli Büyükşehir Belediyespor Yüzme Takımı sporcusu Çınar Karabulut ve antrenör Mithat Ekmekci, Denizli ve Türkiye’yi temsil edecek.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, milli takıma seçilen sporcu Karabulut ile antrenör Ekmekci’yi tebrik ederek, turnuvada başarılar diledi.

Bugüne dek yaptıkları fiziksel yatırımların meyvelerini birer birer aldıklarını ifade eden Zolan, “Bizlere bu gururu yaşatan şehrimizin çocuklarına teşekkür ederim. Ay yıldızlı forma altında şehrimizi ve ülkemizi temsil edecek kardeşlerimin gözlerinden öpüyor, yürekten kutluyorum.Başarıları daim olsun” dedi.