27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesporlu judocular, 2’si altın 3...

Büyükşehir Belediyesporlu judocular, 2’si altın 3 madalya kazandı

Haber Merkezi - 4 Temmuz 2021 Pazar - 12:48 Büyükşehir Belediyesporlu judocular, 2’si altın 3 madalya kazandı

Ankara’da düzenlenen Ümit Kadınlar Milli Takım seçmelerine katılan Denizli Büyükşehir Belediyesporlu judocular 2’si altın 3 madalya kazandı.

A- A+

1-3 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Ümit Erkek ve Kadınlar Milli Takım Seçmeleri sona erdi. 56 ilden, 306 kadın ve 397 erkek sporcunun katıldığı seçmelerde Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü Judo Takımı sporcuları Reyhan Oğuz  kadınlar 57 kiloda, Nazlı Çoban Kadınlar 63 kiloda altın madalya kazandı. Ayşe Naz Özdemir ise 48 kiloda bronz madalyanın sahibi oldu. Müsabakalar sonunda Denizli Büyükşehir Belediyesporlu judocular 2 birincilik ve 1 üçüncülükle 56 il arasında ikinci sırada yer aldı.

ZOLAN KUTLADI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’yi başarı ile temsil eden sporcuları kutlayarak, “Ümit Milli Takım seçmelerinde Denizlimizi en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandıran sporcularımız Nazlı Çoban, Reyhan Oğuz ve Ayşe Naz Özdemir’e yürek dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Sporcularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Denizlimiz örnek tesisleri ile başarılı sporcular yetiştirmeye devam edecek” dedi.