23.03.2023, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Belediyesporlu 2 judocu Türkiye...

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu 2 judocu Türkiye üçüncüsü oldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Şubat 2022 Pazartesi - 11:43Güncelleme: 7 Şubat 2022 Pazartesi - 12:40
Denizli Büyükşehir Belediyesporlu 2 judocu Türkiye üçüncüsü oldu

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Ayşenaz Özdemir ve Mehmet Ali Akıncı, Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’nda üçüncü oldu.

Büyükşehir Belediyespor’dan Ayşenaz Özdemir ve Mehmet Ali Akıncı, Sakarya’da düzenlenen Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası’nda mücadele etti. Özdemir ve Akıncı, kategorilerinde Türkiye üçüncülüğünü elde etti.

Bu sonuçlarla Ayşenaz Özdemir ve Mehmet Ali Akıncı, milli takımın 20 Şubat’ta Burdur’da başlayacak Avrupa Şampiyonası hazırlık kampına katılmaya hak kazandı. Genç judocular, mart ayında Hırvatistan’da düzenlenecek olan Ümitler Avrupa Kupası’nda Türkiye adına mücadele edecek.

ZOLAN, SPORCULARI KUTLADI

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sonuçlardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarılı sporcuları kutladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri yatırımların karşılığını görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını kaydeden Zolan, “Genç sporcularımızı, bizim çocukları yürekten kutluyor, milli forma altında kendilerine başarılar diliyorum. Şehrimizin çocuklarıyla ne kadar gurur duysak az. Sporcularımızın şehrimizi ve ülkemizi başarıyla temsil etmeleri bizlere büyük gurur yaşatıyor. Emek veren ailelerimize, antrenörlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyorum” dedi.