27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesinin spor kurslarına kayıtlar başlıyor

Büyükşehir Belediyesinin spor kurslarına kayıtlar başlıyor

Haber Merkezi - 26 Haziran 2021 Cumartesi - 11:22 Büyükşehir Belediyesinin spor kurslarına kayıtlar başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesinin pandemi döneminde ara verdiği spor kursları, 6 Temmuz'da yeniden başlayacak. 20 farklı branşta düzenlenecek kurslar için kayıtların 28 Haziran Pazartesi gününden itibaren www.denizli.bel.tr'den online yapılmaya başlanacağı açıklandı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, coronavirüs önlemleri kapsamında ara verdiği spor kurslarını 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren yeniden başlatacak. Büyükşehir belediyesi tesislerinde atletizm, bale, basketbol, buz pateni, capoeira, cimnastik, güreş, judo, karate, masa tenisi, okçuluk, pilates, satranç, step aerobik, taekwondo, tenis, voleybol, yoga, yüzme ve zumba kursları verilecek. 28 Haziran 2021 Pazartesi gününden itibaren başlayacak kurs kayıtları Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi www.denizli.bel.tr’den “Spor merkezi online başvuru formu” doldurularak yapılacak. Pandemi tedbirleri dolayısıyla kurslara belirli sayıda kursiyer alınacak.

Haberin DevamıReklam

“SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN SPOR VAZGEÇİLMEZDİR”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, salgın nedeniyle ara verdikleri spor kurslarının pandemi kuralları çerçevesinde yeniden başlayacağını, vücut bağışıklığının daha da güçlenmesi için sporun ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan Zolan, “Sağlıklı bir nesil için spor vazgeçilmezdir. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza istediği branşta spor yapma imkanı sunmak için gayret etmeye devam ediyoruz. Kurslarımıza katılacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum ” dedi.

Herkesin kurslara gelirken maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesi gerektiğini kaydeden Zolan, kurslarda her türlü salgın tedbirinin alınacağını sözlerine ekledi.