29.07.2021, Perşembe
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesinin spor kursları yoğun katılımla...

Büyükşehir Belediyesinin spor kursları yoğun katılımla başladı

Haber Merkezi - 9 Temmuz 2021 Cuma - 10:25 Büyükşehir Belediyesinin spor kursları yoğun katılımla başladı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin pandemi tedbirleri nedeniyle ara verdiği ücretsiz spor kursları yeniden başladı. Beşi ilk kez olmak üzere toplamda 23 branşta spor kursu veriliyor.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminde ara verilen spor kurslarını yeniden başlattı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin spor tesislerinde 5’i ilk kez olmak üzere toplamda 23 branşta spor kursu veriliyor. Çocuk atletizmi, çocuk pilatesi, çocuk zumbası, step aerobik ve yoga spor kurslarının ilk kez verildiği ifade edilirken; atletizm, bale, basketbol, buz pateni, capoeira, cimnastik, güreş, judo, karate, masa tenisi, okçuluk, pilates, satranç, taekwondo, tenis, voleybol, yüzme ve zumba kurs programında yer alan diğer branşlar oldu.

 Pandemi önlemlerine hassasiyetle uyulan spor kurslarına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken, özellikle çocukların ve gençlerin spor yaparak eğlenceli vakit geçirdikleri belirtildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi yeni dönem sporu kursu kayıtlarının www.denizli.bel.tr adresinden duyurulacağı ifade edildi. 

“HERKES SPOR YAPMALI”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pandemiden dolayı ara verdikleri spor kurslarının yoğun bir katılımla başladığını söyledi. Özellikle salgın döneminde vücut bağışıklığının daha da güçlenmesi için sporun mutlaka yapılması gerektiğini kaydeden Zolan, “Ben her vatandaşımızın en az bir dalda spor yapmasını tavsiye ediyorum. Çünkü spor sağlık ve mutluluk demektir. Çok şükür bugüne kadar vatandaşlarımızın istediği dalda spor yapabilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik, etmeye de devam ediyoruz. Tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum” dedi.