Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Bağbaşı’nda kuruldu – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Bağbaşı’nda kuruldu

Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Bağbaşı’nda kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Mart 2024 Çarşamba - 10:47Güncelleme: 20 Mart 2024 Çarşamba - 10:48
Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası Bağbaşı’nda kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği mahalle iftarı, Bağbaşı Mahallesi’nde verildi. Mahalle sakinleriyle aynı sofrayı paylaşan Başkan Osman Zolan, “Kol kola, hiç gönül kırmadan herkesin başkanı olarak hizmet etmeye gayret ettik” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği mahalle iftarı programı, Bağbaşı Mahallesi ile devam etti. İftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Pamukkale Belediye Başkan adayı Halil Pekdemir ve binlerce mahalle sakini katıldı.

 

İftarda tüm vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, mahalle sakinlerinin ramazanlarını tebrik etti.

Ezanın okunmasıyla birlikte, iftar programına katılan binlerce kişi aynı sofrada orucunu açmanın mutluluğunu yaşadı.

Başkan Zolan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, muhteşem bir atmosfer olduğunu belirterek, “Dostlarımız, kardeşlerimiz, burada yaşayan vatandaşlarımız güçlü bir şekilde katılım sağladılar, ben her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ım bu güzelliklerimizi artırarak devam ettirsin” diye konuştu.

Denizli’de bugüne kadar birçok güzel işe imza attıklarını ve hizmet destanları yazdıklarını söyleyen Zolan, “İnşallah bu güzelliklere devam edelim. Kol kola, hiç gönül kırmadan herkesin başkanı olarak hizmet etmeye gayret ettik. Çok şükür Allah’ım güzellikler nasip etti. Her gün bir mahalledeyiz, vatandaşlarımızla manevi atmosferin yüksek olduğu gönül sofrasında buluşuyoruz. Allah’ım oruçlarımızı, yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin” ifadelerini kullandı.