21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği

Büyükşehirden Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Nisan 2022 Cumartesi - 11:41Güncelleme: 30 Nisan 2022 Cumartesi - 11:43
Büyükşehirden Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl düzenlediği iftar buluşmalarının sonuncusu Muratdede Mahallesi’nde yapıldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Muratdede Mahallesi’nde düzenlendiği iftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İftar programına katılanları selamlayan Zolan,burada yaptığı konuşmada, salgın nedeniyle 2 yıl aradan sonra kalabalık gönül sofralarında iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Allah’ıma hamdolsun bugünlere bizi kavuşturdu. Ne kadar şükretsek azdır. Biliyorsunuz her gün bir mahallemizde iftarımızı yaptık. Bu ramazanda son iftar yaptığımız mahallemizdeyiz. Katılım muhteşem, hep birlikte bu manevi havayı teneffüs etmemiz çok güzel” dedi.

Haberin DevamıReklam

Mahalle buluşmalarında aynı zamanda vatandaşların istek ve önerilerini de dinleme fırsatı bulduklarını söyleyen Zolan, Muratdede Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri yatırımları anlattı. Zolan, “Şehrimiz her gün daha ileri, daha güzele gidiyor. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, herkese sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

Berrin Zolan ise, her gün bir mahallede vatandaşlarla iftarlarda buluştuklarını belirterek, “İftarlarımız çok güzel katılımla gerçekleşti. Vatandaşlarımız bizi, biz vatandaşlarımızı özlemişiz. Hep birlikte, abla-kardeş, eş-dost-akraba iftarımızı yaptık. Çok güzel geçti. Ben herkesin şimdiden Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.