Denizli Büyükşehir Belediyesinden Gerzele’ye sosyal tesis – D20Haber
19.07.2024, Cuma
27 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Belediyesinden Gerzele’ye sosyal tesis

Denizli Büyükşehir Belediyesinden Gerzele’ye sosyal tesis

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Eylül 2023 Cumartesi - 11:16Güncelleme: 23 Eylül 2023 Cumartesi - 11:16
Denizli Büyükşehir Belediyesinden Gerzele’ye sosyal tesis

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Mekezefendi ilçesinin Gerzele Mahallesi’ne sosyal tesis yaptırıyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir süre önce yapımını başlattığı Gerzele Mahallesi’ndeki sosyal tesisin inşaatı devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan , çeşitli birimlerin yer aldığı 562 metrekare alanda çelik yapı olarak inşa edilen Gerzele Sosyal Tesis inşaatında incelemede bulundu.

Zolan’a Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti.

Vatandaşların yoğun talebi üzerine Gerzele Mahallesi’nin en büyük ihtiyaçlarından biri olan sosyal tesis inşasına bir süre önce başladıklarını kaydeden Zolan, tesisi kısa sürede bitirip hizmete alacaklarını belirtti.

Haberin DevamıReklam
Gerzele sakinlerinin pazar alışverişini rahatça yapabilecekleri, yazın sıcaktan kışın ise yağmur ve kardan korunarak etkinliklerini üstü kapalı bir ortamda düzenleyebilecekleri sosyal tesisin hayırlı olmasını dileyen Zolan, şöyle konuştu:

“Tesisimiz inşallah vatandaşlarımızın birçok ihtiyacını karşılayacak. Çok şükür verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunun yaşıyoruz. Allah’ım tesisimizi kazasız belasız tamamlayıp açılışını hep beraber yapmayı nasip eylesin. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yok. Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayıp birlikte daha çok güzel hizmetlerin altına imza atmaya devam edeceğiz.”