05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesinden Çardak Havalimanı’na VIP servisle...

Büyükşehir Belediyesinden Çardak Havalimanı’na VIP servisle yolculuk

Haber Merkezi - 8 Nisan 2021 Perşembe - 13:53 Büyükşehir Belediyesinden Çardak Havalimanı’na VIP servisle yolculuk

Denizli Büyükşehir Belediyesi, uçakla seyahat edecekleri VIP servisle adreslerinden alıp, Çardak Havalimanı’na ulaştırıyor.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Çardak Havalimanı’na sürdürdüğü servis hizmetinin yanı sıra, vatandaşlardan gelen istek üzerine başlattığı kişiye özel VIP ulaşım  hizmeti de devam ediyor. Kişiye özel hizmetle vatandaşlar adreslerinden alınıp Çardak Havalimanı’na, Çardak Havalimanı’ndan ise adreslerine güvenli, konforlu ve hijyenik şartlar altında ulaştırılıyor. Kişiye özel ulaşım hizmeti 8+1 kişilik özel tasarlanmış minibüslerle gerçekleştiriliyor.

Haberin DevamıReklam

PANDEMİ TEDBİRLERİ UYGULANIYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kişiye özel VIP ulaşım hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşların rezervasyon yaptırmaları gerektiği ifade edilirken, söz konusu özel servisler hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0 (258) 244 00 44 numaralı telefon numaralarının aranabileceği belirtildi. Pandemi tedbirlerinin hassasiyetle uygulandığı, araç filosunun düzenli olarak temizlendiği ve dezenfekte edildiği kaydedildi.

Servislerin daha önce alışıldığı şekliyle İstiklal Caddesi’ndeki eski kütüphane önünden ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nden gerçekleştiriliyor.