26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi, Sevindik’a altyapı iletişim ofisi...

Büyükşehir Belediyesi, Sevindik’a altyapı iletişim ofisi açtı

Haber Merkezi - 25 Ağustos 2020 Salı - 12:02 Büyükşehir Belediyesi, Sevindik’a altyapı iletişim ofisi açtı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sevindik Mahallesi'nde sürdürdüğü altyapı çalışmalarında vatandaşların sorunlarına anında ve yerinde çözüm bulmak için "Altyapı İletişim Ofisi" kurdu.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinin (DESKİ) Sevindik, Sümer ve Karşıyaka mahallelerinde başlattığı 122 kilometre içme suyu, 78 kilometre kanalizasyon ve 23 kilometre yağmur suyu hattı olmak üzere toplam 223 kilometrelik altyapı projesi sürüyor. DESKİ, bölgenin alt yapı sorununu sonlandıracak bu çalışmada, vatandaşların istek veya sorunlarına anında çözüm bulmak için Sevindik Altyapı İletişim Ofisi kurdu. Sevindik Mahalle Muhtarlığının yanında kurulan Sevindik Altyapı İletişim Ofisi, bölgedeki vatandaşların altyapıyla ilgili herhangi bir sorun veya talebine anında cevap veriyor. Büyükşehir DESKİ’ye gitmek yerine yürüme mesafesinde bulunan iletişim ofisine başvuran vatandaşlar bu şekilde büyük kolaylık sağlıyor.

Sevindik Mahallesi Muhtar Vekili Hüseyin Kırkpınar, “Sevindik Mahallesi olarak Büyükşehir DESKİ’nin irtibat bürosunun burada olması vatandaşlarımız ve bizler için büyük bir nimet. Vatandaşlarımıza çok yardımcı oluyorlar. Biz de Sevindik Mahalle Muhtarlığı olarak vatandaşlarımızı buraya yönlendiriyoruz. Belediyeye gitmeden burada işlerimiz halloluyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Osman Karahan ise, “Altyapı ile ilgili bütün sorunlarımız belediyeye gitmeden yorulmadan bütün isteklerimizi ve sorunlarımızı bu iletişim ofisinde çözebiliyoruz. Çözümünü de en kısa zamanda buluyorlar. Allah hepsinden razı olsun. Bundan dolayı Sayın Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.