27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu seyircisiyle...

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu seyircisiyle buluşuyor

Haber Merkezi - 5 Temmuz 2021 Pazartesi - 11:24 Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu seyircisiyle buluşuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 6 ve 7 Temmuz’da sahneleyeceği iki farklı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, normalleşme süreci ile birlikte kentin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmaya kaldığı yerden devam edecek. Bu kapsamda, 6 Temmuz Salı saat 21.00’de “Kahvede Şenlik Var”, 7 Temmuz Çarşamba saat 21.00’de ise  “Kamyon” adlı tiyatro oyunlarını Kınıklı Mahallesi’nde yer alan Amfi Tiyatro’da sanatseverlerle buluşturacak. Sosyal mesafe kuralına uygun bir oturma düzeninin bulunacağı Amfi Tiyatro’da, coronavirüs tedbirlerine uyulacağı kaydedildi.

BAŞKAN ZOLAN’DAN DAVET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, normalleşme süreci ile birlikte yeniden sahnelere dönüş yapacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun “Kahvede Şenlik Var” ve “Kamyon” adlı tiyatro oyunlarını izlemeye tüm Denizlilileri davet ederek, “Tiyatroyu çok özledik. İnşallah gerekli tedbirler doğrultusunda oyunları sergilenmeye başlayacak. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun birbirinden değerli oyunlarını izlemeye tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz ” diye konuştu.