Büyükşehir Belediyesi Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği verdi – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği...

Büyükşehir Belediyesi Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Mart 2024 Cumartesi - 14:41Güncelleme: 30 Mart 2024 Cumartesi - 14:42
Büyükşehir Belediyesi Muratdede Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı dolayısıyla verdiği iftar yemeklerine Muratdede Mahallesi ile devam etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayında her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası geleneği MuratdedeMahallesi’ne taşındı. Yeşilyurt Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen iftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti eski milletvekili Mehmet Yüksel, Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer ve vatandaşlar katıldı.

Mahalle sakinleriyle birlikte iftarını yapan Başkan Zolan, burada yaptığı konuşmada, “Ramazanda her mahallemizde böyle güzel coşku var. Bu bizim değerimiz. Ramazan Denizli’mizde en güzel şekilde yaşanıyor. Allah’ım Kadir Gecemize ve Ramazan Bayramı’na birlikte ulaşmayı nasip etsin” dedi.

İftar programlarında vatandaşlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Zolan, seçimle birlikte çok yoğun bir programları olduğunu belirterek, “Güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Herkese ulaşmaya çalıştık. Ulaşamadığım vatandaşlarıma saygılarımı sunuyorum, inşallah başka bir programda görüşmeyi Allah’ım nasip etsin. İnşallah gönüllerimiz bir olsun. Birlik ve beraberlik içinde aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef, başaramayacağımız iş yoktur. Bugüne kadar olduğu gibi inşallah bundan sonra da Denizlimiz için en üst seviyede hizmeti yapma noktasında gayret edeceğiz” diye konuştu.