Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka’da iftar yemeği verdi – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka’da iftar yemeği verdi

Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka’da iftar yemeği verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Mart 2024 Cumartesi - 12:49Güncelleme: 23 Mart 2024 Cumartesi - 12:49
Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka’da iftar yemeği verdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Mahallesi’nde iftar yemeği verdi. İftar programında konuşan Başkan Osman Zolan, Karşıyaka Mahallesi’nde ve kent genelinde pek çok hizmetin gerçekleştirildiğini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası geleneği bu kez Karşıyaka Mahallesi’ne taşındı. Karşıyaka Kapalı Pazar Yeri’nde verilen iftar yemeğine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, AK Parti Pamukkale Belediye Başkan adayı Halil Pekdemir ve mahalle sakinleri katıldı.

 

İftara katılanların tek tek ramazanlarını tebrik eden Başkan Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, ezanın okunmasıyla binlerce vatandaşla birlikte dua edip oruçlarını açtı.

Başkan Osman Zolan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, geleneksel olarak her sene Karşıyaka Mahallesi’nde gönül sofrasında hemşehrileriyle buluştuğunu söyledi. Karşıyaka’da bugüne dek pek çok hizmeti yerine getirdiklerini anlatan Başkan Zolan, altyapı, üstyapı, doğal gaz, kapalı pazar yeri, park ve spor alanları olmak üzere pek çok konuda Karşıyaka’nın yaşam standartlarını daha ileriye ve güzele taşıdıklarını ifade etti. Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“BİZ SADECE VE SADECE HİZMET ETTİK”

“Her mahalleye gitmek istiyoruz. 616 mahalle var ama günümüz sınırlı. Gidemediğimiz mahallelerdeki hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum, ramazanlarını tebrik ediyorum. İnşallah bir gün, bir yerde bir araya gelmeyi Allah’ım nasip etsin. Şehrimizde bugüne kadar birçok güzellikler yaptık, birçok sorunları çözdük. Her gün bir işin başındayız. Bundan sonrada Denizlimizde daha da güzel işler yapmayı Allah’ım nasip etsin. Biz sadece ve sadece hizmet ettik. Kavga etmedik, işimizi ihmal etmedik, şov yapmadık. Bundan sonra da aynı anlayışla vatandaşlarımız takdir eder, Allah’ım nasip ederse yolumuza devam edeceğiz. Denizlimizin yolu açık olsun.”