04.03.2021, Perşembe
5 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ASKF arasında iş birliği protokolü imzalandı

Haber Merkezi - 26 Ağustos 2020 Çarşamba - 10:54 Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ASKF arasında iş birliği protokolü imzalandı

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

A- A+

Amatör sporcuların eğitici, öğretici ve yönetici olarak yetiştirilmesi ile amatör sporculara yönelik kurs, seminer, konferans ve panel gibi eğitim çalışmaları yapılmak üzere, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ASKF iş birliği yapacak. Bu amaçla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer ve Denizli ASKF yönetimi katılımıyla protokol imzalandı.

İmza töreninde konuşan ASKF Başkanı Ceşen, Zolan’a teşekkür ederek “Denizlimiz verdiğiniz destekler sayesinde amatör sporda ilk 5’e girdi. Camiamız sizinle mutlu. Sizin verdiğiniz destekler bize büyük bir güç veriyor. Sporcu, kulüp ve müsabaka sayılarımızla amatör sporun gelişmesinde bize can suyu oluyorsunuz. Kendi adıma, kulüp ve federasyonumuz adına çok teşekkür ediyorum. Bizlere verdiğiniz destek için şükran doluyuz, sizlerden Allah razı olsun” dedi.

AMATÖR SPORLARA DESTEK ARTARAK SÜRECEK”

Güzel bir işin imzasını atacaklarını belirten Zolan da “Amatör sporlarımızla her zaman bir aradayız. Gençlerimizle, kulüplerimizle ve yöneticilerimizle beraber, federasyon olarak yürüttüğümüz işleri inşallah aynı şekilde devam edeceğiz. Bugün burada federasyonumuzla işbirliği noktasında bir protokol imzalıyoruz. İnşallah gençliğimize, geleceğimize ve amatör sporcularımıza faydalı olmasını temenni ediyorum. Biz bugüne kadar hep amatör sporun, sporcularımızın, gençlerimizin ve kulüplerimizin yanında olduk. İnşallah aynı şekilde yürüyüşümüz devam edecek. Amatör sporlara desteğimiz artarak sürecek. Sizler de bu işi bugüne kadar yürüttünüz. İnşallah bu güzellikler bu protokolle de artarak sürsün. Protokolümüzün şehrimize, amatör sporlarımıza ve gençlerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.