Büyükşehir Belediyesi, İlbade Mahallesi’nde iftar yemeği verdi – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi, İlbade Mahallesi’nde iftar yemeği...

Büyükşehir Belediyesi, İlbade Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Mart 2024 Pazar - 11:44Güncelleme: 24 Mart 2024 Pazar - 11:44
Büyükşehir Belediyesi, İlbade Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar yemeği, dün akşam İlbade Mahallesi’nde verildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası bu kez İlbade Mahallesi’nde kuruldu. İlbade Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan adayı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

Başkan Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, mahalle sakinlerinin ramazanlarını tek tek tebrik etmesinin ardından vatandaşlarla aynı sofrada dua edip orucunu açtı. Başkan Zolan, iftar sonrası yaptığı konuşmaya tüm vatandaşların ramazanını tebrik ederek başladı.

Ramazan ayının güzelliklerini hep birlikte yaşadıklarını belirterek, önce Kadir Gecesi’ne sonrasında ise bayrama hep beraber kavuşmayı dileyen Zolan, “İstedik ki sizler mahallede komşularınızla, kardeşlerinizle iftar açın. Biz de sizlere misafir olalım istedik. Gönül soframızın manevi huzuru en üst düzeyde yaşanıyor. İyi ki varsınız, davetimize icabet ettiniz. Allah’ım hepinizin yolunu açık eylesin” dedi.

Geçmişte bölgede kendilerinden istenen doğal gaz, altyapı ve üstyapı gibi çalışmaların tek tek gerçekleştirildiğini, birçok güzelliği birlikte başardıklarını anlatan Başkan Zolan, İlbade’de bulunan Kumtepe’de yeni bir düzenleme yapacaklarının ifade etti.

Zolan, “Kumtepe bölgesinde inşallah hanım kardeşlerimizin, gençlerimizin rahatça spor yapabileceği, yürüyüş yapabileceği yeni bir düzenleme gerçekleştireceğiz. Denizli’miz nereden nereye geldi. Girişleri, çıkışları, köprülü kavşakları, parkları, altyapısı, üstyapısı, spor alanlarıyla birçok güzellikleri yaparak yolumuza devam ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.