Büyükşehir Belediyesi, Akkonak’ta iftar yemeği verdi – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi, Akkonak’ta iftar yemeği verdi

Büyükşehir Belediyesi, Akkonak’ta iftar yemeği verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2024 Cuma - 14:00Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma - 14:00
Büyükşehir Belediyesi, Akkonak’ta iftar yemeği verdi

Denizli Büyükşehir Belediyesinin iftar sofrası geleneği Akkonak Mahallesi ile devam etti. Başkan Osman Zolan'ın katıldığı iftarda, mahalle sakinleri bir araya geldi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Akkonak Mahallesi'nde kuruldu. Akkonak Mahalle Muhtarlığı önünde düzenlenen iftara, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, AK Parti Merkezefendi Belediye Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mahalle sakinlerinin ramazan ayını tebrik eden Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler, hep birlikte dua edip oruçlarını açtı.

Başkan Osman Zolan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ramazanın bereketi, güzelliği ve huzurunu hemşehrileriyle birlikte yaşamaya devam ettiklerini belirtti. Ramazan ayının kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma duyguları ile yaşadıklarını dile getiren Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim bugüne kadar yaptıklarımız, eserlerimiz ortada, biz de sürpriz yok. Biz bugüne kadar nasıl koştuysak, Denizli’mizin her yerine ayrıştırmadan, herkesi kucaklayarak nasıl hizmet ettiysek bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz. Nasıl herkesin başkanı olduysak, herkesin başkanı olarak hizmetlerimizi artırarak devam edeceğiz. Ondan bundan şundan demeden, hiçbir ayrım yapmadık. Bu şehirde yaşayan herkesle Denizlili olma paydasında bir araya geliyoruz. Aynı düşünceyle ve duygularla bir dönem daha devam etmek istiyoruz, Allah, hakkımızda hayırlısını versin. Şehrimiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bize nasip olursa hizmet destanlarımızı yazmaya, Denizlimizi daha ileriye ve güzele götürmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.”