30.07.2021, Cuma
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Başkan Zolan’ın Çivril turu

Başkan Zolan’ın Çivril turu

Haber Merkezi - 14 Mart 2019 Perşembe - 15:58 Başkan Zolan’ın Çivril turu

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, beş yıl boyunca yaptıkları çalışmalarla Çivril’in parmakla gösterilen ilçe haline geldiğini söyledi.

A- A+

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçil çalışmalarını Çivril’de sürdürdü. İlçenin Özdemirci, Irgıllı, Gümüşsu, Işıklı, Balçıkhisar, Emircik, Haydan, Koçak, İğdir, Kocayaka, Karabedirler, Karalar ve Gürpınar mahallelerine giden Zolan’a Çivril Belediye Başkan Adayı Niyazi Vural, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Yusuf Garip, AK Parti ve MHP çivril ilçe başkanları ve beraberindekiler eşlik etti.

Gece geç saatlere kadar vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Osman Zolan’ın ziyareti renkli görüntülere de sahne oldu. Koçak Mahallesi’nde manilerle karşılanan Başkan Osman Zolan, Karabedirler Mahallesi’nde Çivril Belediye Başkan Adayı Vural ile langırt oynadı.

Büyükşehir Belediyesinin tamamlamak üzere olduğu Gümüşsu Şelalesi çevre düzenlemesi projesini inceleyen Zolan, vatandaşların sevgisine ve güveninize layık olabilmek için, göreve geldikleri ilk andan itibaren Çivril ve Denizli için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

“BUNLARI SİZ ÇOKTAN HAK ETTİNİZ”

İlçeye yapılan yatırımları anlatan Zolan, “Çivril’imize şöyle baktığımız zaman 5 yıl önceki halini hatırlıyor muyuz? Şimdi parmakla gösterilen bir ilçe haline geldi. Alt yapıdan üst yapıya, kapalı yüzme havuzundan meydanına birçok yatırım yaptık, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. İçme suyu, kanalizasyona girdik. Baştan aşağıya altyapıyı yaptık çok şükür. Sokakları, ana caddeleri taş ve asfalt olarak hizmetinize sunduk. Güle güle kullanın. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bunları siz çoktan hak ettiniz. Çivril’imizde, Denizlimizde hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ”

Çivril’de yapacakları proje ve yatırımlara da değinen Başkan Osman Zolan, “Denizli’mizde 19 ilçe ve 622 mahallemize dokunduk, vatandaşlarımızın teveccühü ile de inşallah dokunmaya devam edeceğiz, gece gündüz çalışıp hizmet üreteceğiz. Denizlimizin menfaatinde buluştuk, buluşmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizim ortak sevdamız Çivril, ortak sevdamız Denizli. Hepimiz aynı gemideyiz” diye konuştu.