Zolan: Bekilli’ye yatırımlar sürecek – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Bekilli’ye yatırımlar sürecek

Zolan: Bekilli’ye yatırımlar sürecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Mart 2024 Pazar - 10:40Güncelleme: 24 Mart 2024 Pazar - 10:44
Zolan: Bekilli’ye yatırımlar sürecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban el ele gönül gönüle ilçenin çehresini değiştirmeye devam edeceklerini belirterek, “Bekilli’ye yatırım yağmuru sürecek” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçeye kazandırdıkları ve açılışını yaptıkları Gençlik Merkezi, spor salonu, Bekilli Mesireliği ve atık su arıtma tesisinin Bekilli için önemine değinen Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, “Bu projeler, Bekilli’nin yüzünü güldürecek ve ilçemizi daha da yaşanabilir kılacak. Tüm bu çalışmalar, Bekilli’nin geleceğine yapılan yatırımlardır ve biz bu yolda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan ve tüm vatandaşlarımızla birlikte emin adımlarla ilerlemeye, Bekilli için hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz” dedi.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban ile birlikte Bekilli’de hizmet destanları yazmaya devam edeceklerini söyledi.

Bekilli ilçesinin hak ettiği hizmetleri almaya devam edeceğini vurgulayan Zolan, “Bekilli, Denizlimizin parlayan yıldızıdır ve biz hiçbir ayrım yapmadan ilçemize hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz. İnşallah yeni projelerimizle de başta gençlerimiz olmak üzere tüm hemşehrilerimize daha iyi bir gelecek sunmayı hedefliyoruz. Altyapıdan üstyapıya, yeşil alandan sosyal ve kültürel tesisler, hayata geçirdiğimiz projeler Bekilli’nin sadece bugününe değil, aynı zamanda geleceğine de yapılan yatırımlardır. İnşallah vatandaşlarımızın da teveccühü ile Bekillimize yatırım yağmuru sürecek” diye konuştu.