13.04.2021, Salı
6 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan “zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın”...

Zolan’dan “zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın” çağrısı

Haber Merkezi - 6 Mart 2021 Cumartesi - 13:10 Zolan’dan “zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın” çağrısı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın" çağrısında bulundu.

A- A+

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Denizli Şube Başkanı Bünyamin Yakar ve yönetim kurulu üyeleri, Yeşilay Haftası dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Yakar, ziyarette yaptığı konuşmada, Yeşilay Danışmanlık Merkezleri (YEDAM) ile bağımlı ve yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal hizmet desteği sağladıklarını belirterek, Yeşilay’ın çalışmalarını anlattı. Yakar, “YEDAM’da tamamı bağımlılık alanında uzman psikologlarımızdan oluşan ekibimiz ile tütünün yanı sıra alkol, madde ve internetle ilgili sorunlar yaşayan kişilere ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağlayarak yardımcı oluyoruz” dedi.

Zolan ise, sağlıklı gençliği olmayan bir toplumun sağlıklı geleceğinin de olmayacağını kaydederek, “ Bu noktada ben başarılı çalışmalarınızı takip ediyor ve sizleri tebrik ediyorum. Zararlı alışkanlıkları bırakın, hayatı bırakmayın’ diyoruz” ifadelerini kullandı. Madde bağımlılığı başta olmak üzere pek çok zararlı alışkanlık ile gençliğin yok edilmeye çalışıldığını belirten Başkan Zolan, “Hep birlikte bu saldırıları bertaraf edeceğiz. Çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmaya devam etmeliyiz” diye konuştu.