02.02.2023, Perşembe
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Sarayköy’de mahalle ziyaretleri

Zolan’dan Sarayköy’de mahalle ziyaretleri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Aralık 2022 Çarşamba - 10:57Güncelleme: 14 Aralık 2022 Çarşamba - 10:57
Zolan’dan Sarayköy’de mahalle ziyaretleri

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, mahalle ziyaretlerine Saray ile devam etti. İlçenin 13 mahallesine giden Zolan, vatandaşlarla görüştü.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy ilçesini ziyaret etti. Zolan’a Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, AK Parti Sarayköy İlçe Başkanı Mustafa Paşalıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve daire başkanları eşlik etti.

Ziyaret programına Altıntepe Mahallesi ile başlayan Zolan, daha sonra Beylerbeyi, Duacılı, Sığma, Uyanık, Caber, Ada, Ahmetli, Tepeköy, Tosunlar, Köprübaşı, Sazak ve Karataş mahallelerine gitti. Vatandaşlarla görüşen zolan, istek ve sorunları dinledi.

Haberin DevamıReklam

Pandemi döneminde ziyaretlere ara verdiklerini anımsatan Zolan, “Allah’ım tekrarından, beterinden korusun. Zorlu bir süreç yaşandı, böyle toplantılar ziyaretler yapma imkanımızda olmadı. Her şeye rağmen hizmetler devam etti. Denizlimiz büyükşehir olduktan sonra tüm mahallelerimizde birçok hizmet yapıldı. Bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz, diğer taraftan Sarayköy Belediyemiz canla başla çalıştı. Geriye dönüp baktığımızda Denizli’miz, Sarayköy’ümüz nereden nereye geldi? Ülkemiz de daha ileriye daha güzele doğru gidiyor. Allah’ım birlikteliğimizi daim eylesin. İnşallah el ele kol kola daha güzel işler yapmayı, daha ileri gitmeyi bizlere nasip etsin” dedi.