21.01.2022, Cuma
0 °C / 10 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan miniklere masal

Zolan’dan miniklere masal

Haber Merkezi - 17 Aralık 2021 Cuma - 13:56 Zolan’dan miniklere masal

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin Sosyal Yaşam Merkezi'nde hayata geçirdiği “Çocuk Oyun Grubu”nu ziyaret eden Başkan Zolan, minik öğrencilerle resim yapıp masal okudu.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından, “Yerinde Öğreniyoruz” projesi kapsamında Sosyal Yaşam Merkezi’nde 3-6 yaş arası çocukların yararlanabileceği bir “Çocuk Oyun Grubu” kuruldu. Okul öncesi öğretmenlerinin yer aldığı projeden hafta içi her gün 09.00-12.00 ve 13.00-16.00 saatleri aralığında yararlanılabilindiği belirtildi.

MİNİKLERLE RESİM YAPTI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da Sosyal Yaşam Merkezi’nde Çocuk Oyun Grubu’nu ziyaret ederek miniklerle bir araya geldi. Çocuklarla resim yapıp masal okuyan Zolan, projede emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade etti.

ZOLAN’DAN TEŞEKKÜR

Sosyal Yaşam Merkezi’nde kültür, sanat ve sporun bir arada olduğunu kaydeden Zolan, “Burada verdiğimiz kültür, spor ve sanat kurslarımız vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. 3-6 yaş arası çocuklarımıza özel projemizle de bu güzel tesisimizi miniklerimize açtık. Burada hem eğlenip hem de öğrenecekler. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

ÜCRETSİZ OLARAK SUNULUYOR

Talep eden vatandaşlara ücretsiz olarak sunulan Çocuk Oyun Grubu ile ilgili bilgi alıp başvuru yapmak isteyenlerin Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin 0 258 280 25 36 numaralı telefonundan başvurabilecekleri belirtildi.