17.05.2022, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Başkan Zolan’dan Denizlililere teşekkür

Başkan Zolan’dan Denizlililere teşekkür

Haber Merkezi - 30 Mart 2020 Pazartesi - 13:51 Başkan Zolan’dan Denizlililere teşekkür

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, coranavirüs önlemleri kapsamında “evde kal” çağrılarına uyan Denizlililere teşekkür etti.

A- A+

Denizlililer, özellikle hafta sonunda coranavirüs salgını nedeniyle parklara çıkmama, mesirelik alanlarda piknik yapmama, spor ve yürüyüş gibi faaliyette bulunma yasağına uydu. Yetkililerin “evde kal” çağrısına uyan Denizlililerin şehrin önemli meydanları, park ve yaşam alanlarını boş bırakarak, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmadığı görüldü.

Denizlililerin büyük bir bölümünün uyarıları dikkate alması memnuniyetle karşılanırken, Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler de otobüs terminali, belediye otobüsleri, duraklar gibi tüm büyükşehir hizmet alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, coronavirüs ile mücadelede bir ve beraber olunması gerektiğini, salgının bu şekilde daha kolay yenilebileceğini söyledi. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayan ve “evde kal” çağrısına uyanlara teşekkür eden Zolan, salgının atlatılması için tüm kurumlarla koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi.

“Büyükşehir Belediyemiz coronavirüse karşı sahada, dezenfeksiyon ve diğer tüm tedbirlerini almaya devam ediyor. Özellikle hafta sonunda vatandaşlarımız ‘evde kal’ çağrısına olumlu yanıt verdi. Tüm hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. İnşallah bu salgını hep birlikte yeneceğiz. Biz güçlü bir milletiz, inşallah hep birlikte başaracağız.”