Zolan’dan Çal ve Çivril’de seçim çalışması – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Çal ve Çivril’de seçim çalışması

Zolan’dan Çal ve Çivril’de seçim çalışması

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Mart 2024 Pazartesi - 13:05Güncelleme: 18 Mart 2024 Pazartesi - 13:07
Zolan’dan Çal ve Çivril’de seçim çalışması

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmalarını Çivril ve Çal ilçeleri ziyaretiyle sürdürdü. Geniş kitlelerle temaslarda bulunan Zolan, “Yaparsak yine birlikte yaparız. El ele verdik mi aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çal ve Çivril ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Zolan’ın Çivril ilçesinin Kıralan Mahallesi ile başlayan ziyaretine Cumhur İttifakı Çivril Belediye Başkan Adayı Gürcan Güven, AK Parti Çivril Başkanı Halil Ertuğrul ve beraberindekiler katıldı.

  

Burada vatandaşlarla bir süre sohbet eden, istek ve önerileri dinleyen Zolan ve beraberindekiler, daha sonra Çıtak, Kavakköy, Gürpınar ve Işıklı mahallelerini ziyaret etti.

Gittiği her mahallede coşku içinde karşılanan Başkan Zolan vatandaşlarla kucaklaşıp, esnafı ziyaret etti. Işıklı Mahallesi’nde doğanın güzellikleriyle iç içe olan Işıklı Millet Bahçesi’ni de ziyaret ederek bir süre incelemede bulunan Zolan, daha sonra Gümüşsu Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

ATIKSU ARITMA TESİSİ İŞLETMESİ BÜYÜKŞEHİR DESKİ’DE

Denizli Büyükşehir Belediye Bşkanı Osman Zolan Çivril ilçe ziyaretinin ardından Çal ilçesinde Çal 3. Etap Toplu Konutları’ndaki atık su arıtma tesisi işletmesinin Büyükşehir Belediyesi DESKİ’ye devredilmesi programına katıldı.

Programa Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, AK Parti Çal İlçe Başkanı Alper Çağatay Halatçı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Denizli’nin 19 ilçesi 616 mahallesinde hizmet destanları yazdıklarını belirten Zolan, güzel karşılamalarından dolayı tüm hemşehrilerine teşekkür etti. Denizli’yi daha ileri ve güzele götürmek için hep beraber gayret ettiklerini vurgulayan Zolan, “Yaparsak yine birlikte yaparız el ele verdik miaşamayacağımız engel varamayacağımız hedef yoktur. İnşallah kazanan Denizli’miz olmaya devam edecek. Her şey sizler için” dedi.