27.11.2022, Pazar
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’dan Beyağaç’a ziyaret

Zolan’dan Beyağaç’a ziyaret

Haber Merkezi - 12 Ekim 2022 Çarşamba - 11:21 Zolan’dan Beyağaç’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Beyağaç’ı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

A- A+

Bir dizi ziyaret ve program için Beyağaç’a giden Zolan’a Beyağaç ilçe ziyaretine Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Mustafa Tekin, MHP Beyağaç İlçe Başkanı Yaşar Akakça, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, daire başkanları ve beraberindekiler eşlik etti.

Haberin DevamıReklam

Ziyaret kapsamında ilk olarak Yeniçeşme Mahallesi’ne giden Zolan, vatandaşlarla sohbet edip görüş ve taleplerini dinledi. Zolan, “Denizli’nin büyükşehir statüsüne geçmesiyle birlikte ‘Beyağaç’ta yapılamaz’ denilen pek çok önemli hizmet ve yatırımı Beyağaç Belediyesi ile birlikte başardık” dedi.

Beyağaç’ta 2014 yılından bugüne pek çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini söyleyen Zolan, pandemi sürecinde vatandaşlarla bir araya gelemediklerini fakat hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam ettiğini dile getirdi. Zolan, “Büyükşehir statüsüne kavuştuğumuz günden bugüne il genelindeki 616 mahallemize en üst seviyede hizmet etmeye çalışıyoruz. Bir taraftan Beyağaç Belediyemiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz hizmet ediyor. Her mahallemizin sorunlarını birer birer çözdük” diye konuştu.

Program kapsamında Zolan, Yeniçeşme, Geriçam, Eşenler, Uzunoluk, Kapuz, Kızılcaağaç, Sazak ve Pınarönü mahallelerini de ziyaret etti.