Zolan’a yılın büyükşehir belediye başkanı ödülü – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’a yılın büyükşehir belediye başkanı ödülü

Zolan’a yılın büyükşehir belediye başkanı ödülü

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 12 Ekim 2023 Perşembe - 12:32Güncelleme: 12 Ekim 2023 Perşembe - 12:32
Zolan’a yılın büyükşehir belediye başkanı ödülü

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Uluslararası Buhara Medya Ödülleri’nde Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü aldı.

12. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri, Ankara’da düzenlenen siyaset, medya, sanat ve iş dünyasından pek çok önemli ismi bir araya getirdi.

Yılın Başarı Hikayeleri temasıyla düzenlenen özel gecede, Yılın Valisi, Milletvekili, Büyükşehir Belediye Başkanı, Belediye Başkanı, İşadamı, Gazeteci, Sanatçı, Çevre Dostu, Barış Ödülü olmak üzere farklı kategorilerde ödüller sahiplerini buldu.

Altyapı,üstyapı, ulaşım, tarım, spor, sanant ve teknoloji projeleriyle Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü aldı. Zolan ödülü Buhara Medya Ajans Başkanı Burçin Öztürk’ün elinden aldı.

Haberin DevamıReklam
ZOLAN’DAN DAVET

Zolan burada yaptığı konuşmada, “Denizli, tükettiğinden daha fazlasını üreten, satın aldığından daha fazlasını satan, girişimci ve güler yüzlü insanların bulunduğu bir kenttir” dedi. Denizli’nin üreten bir şehir olduğunu vurgulayan Zolan, “Ben her birinizi Denizli’ye davet ediyorum. Tekstilin başkenti, turizmin çok üst seviyede olduğu, tarım ürünleri ile ülkemize ve dünyaya katkı sağlayan bir şehirdir Denizli. Bu ödülü bize layık gören Buhara Medya’ya ve sizlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep böyle güzel günlerde buluşalım. Acılar azalsın, güzellikler çoğalsın” ifadelerini kullandı.