20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Tavas ilçesinin MR’ını çekeceğiz

Zolan: Tavas ilçesinin MR’ını çekeceğiz

Haber Merkezi - 3 Eylül 2021 Cuma - 11:14 Zolan: Tavas ilçesinin MR’ını çekeceğiz

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe gezilerine Tavas ile devam etti. Ziyaretlerde bulunan Zolan, ilçenin öncelik ve acil ihtiyaçlarının belirlendiğini ve Tavas’ın MR’ını çekeceklerini söyledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçedeki programına Tavas Belediyesni ziyaretle başladı. Ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden İnamlık, pandemi sürecinde de Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin eksiksiz bir şekilde devam ettiğini söyledi. İnamlık, “Baba ocağınıza, memleketinize hoş geldiniz. Tavasımıza yaptığınız hizmetleri, Büyükşehir Belediyemizin desteğini her zaman hissediyoruz. Tavas Belediyesi olarak meclis üyesi kardeşlerim, ilçe başkanımızla el birliği ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Size, destekleriniz ve ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 

ZOLAN: TAVASIMIZ HER GEÇEN GÜN GÜZELLEŞİYOR

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, pandemi sürecinde yüz yüze ziyaret ve buluşmaların bir süredir yapılamadığını hatırlattı. İlçe programları kapsamında hemşehrileriyle buluşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu, Tavas’ın kendisi için özel ve manevi bir yeri olduğunu söyleyen Zolan, şöyle devam etti:

“Tavasımız her geçen gün güzelleşiyor. Büyükşehir statüsünden sonra hem Tavas Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlerimize devam ettik. Tavasımızda birçok sorun çözüldü, çok şükür hayati sorunlar kalmadı. Vatandaşlarımızın yaşamını etkileyecek çok büyük sorunlarımız gözükmüyor ama ihtiyaçlarımız tabii ki var. Bunları belediye başkanımızla, meclis üyelerimizle, ilçe başkanımızla, muhtarlarımızla tek tek görüşüp değerlendireceğiz.”

Haberin DevamıReklam

“VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞTUĞUMUZDA DİNLENİYORUZ”

İlçe programlarında öncelik ve acil ihtiyaçların belirlendiğini kaydeden Zolan, “İnşallah Tavasımızın da fotoğrafını, MR’ını çekeceğiz. Yapılması gereken öncelikleri belirleyip, en önemli hususlardan başlayarak vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Vatandaşlarımızla salgının açmış olduğu mesafeyi, muhabbet eksikliğimizi telafi edeceğiz. Biz vatandaşlarımızla buluştuğumuzda dinleniyoruz” diye konuştu.

MUHTARLARLA TEK TEK GÖRÜŞTÜ

Başkan Zolan ilçe programı kapsamında meslek oda başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirirken, AK Parti Tavas İlçe Teşkilatı ile de bir araya gelerek ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu. MHP Tavas İlçe Teşkilatını da ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Zolan, daha sonra ilçede görev yapan muhtarlarla tek tek görüşerek ihtiyaç, sorun ve önerilerini dinledi. Geç saatlere dek süren programda son olarak Tavas’ta görev yapan Büyükşehir Belediye personeliyle bir araya gelen Başkan Zolan burada çalışanlarla bir süre sohbet etti.