Zolan, MHP’yi ziyaret etti – D20Haber
05.03.2024, Salı
6 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, MHP’yi ziyaret etti

Zolan, MHP’yi ziyaret etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Ocak 2024 Cuma - 09:43Güncelleme: 26 Ocak 2024 Cuma - 09:44
Zolan, MHP’yi ziyaret etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında MHP Denizli İl Başkanlığını ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP’yi ziyaret ederek, burada Cumhur İttifakı ortakları AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ve MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile bir araya geldi.

Millete hizmet etmek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Zolan, “Bizim amacımız Denizlimizi daha iyiye, daha güzele götürmektir. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, daha konforlu daha güzel bir hayat sürmelerini, daha güzel bir şehirde yaşamalarını sağlamak için gayret göstermektir. Çok şükür bugüne kadar yaptığımız işler hepimizin malumu, Denizlimiz nereden nereye geldi görülüyor. Bunu hep birlikte başardık. Ele ele verdik, gönül gönüle verdik, gece gündüz çalıştık ve şehrimizin bugünlere gelmesini hep birlikte sağladık. Bugün Denizlimiz Türkiye’de parmakla gösterilen iler arasına girdi. Şehrimizle ne kadar gurur duysak hakkımızdır” dedi.

Her zaman emanet bilinciyle hareket ettiklerine kaydeden Zolan, “Bu şehrin emaneti bizde dedik ve bize güvenen vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmamak, başlarını öne eğdirmemek için her işimizde en ince ayrıntısına kadar gayret sarf ettik” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye destekleri için teşekkür eden Zolan, “Bizim tek derdimiz millete hizmet etmek. Bizim işimiz gücümüz Denizli. Biz bugüne kadar Denizli’mize sadece ve sadece hizmet ettik. Başka hiçbir şeyin peşinden koşmadık. Hem hizmet ettik, hem gönüllere dokunduk. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın güzelliğini, sevgilerini görüyoruz ve bizleri bağırlarına basmaları bizleri çok çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.