13.08.2022, Cumartesi
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Kefe Yaylası’nda gençlerle buluştu

Zolan, Kefe Yaylası’nda gençlerle buluştu

Haber Merkezi - 27 Eylül 2021 Pazartesi - 13:51 Zolan, Kefe Yaylası’nda gençlerle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kefe Yaylası’nda düzenlenen Gençlik Buluşması etkinliğine katıldı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenlediği İlçe Gençlik Buluşması yapıldı. 1350 metre rakımdaki Kefe Yaylası’nda gerçekleştirilen programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden ile Serinhisar, Acıpayam, Tavas ile Denizli’den gelen gençler katıldı.

Gençlik Meclisi Başkanı Birden, buradaki konuşmasında, sadece kent merkezinde değil, il genelindeki gençlerle birlikte çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, destekleri için Başkan Zolan’a teşekkür etti.

“SİZLER ÇOK DEĞERLİSİNİZ”

Gençlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Zolan ise, Denizli’nin kültürel ve tarihi değerlerini de anlattı. Gençliğin kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Zolan, “Gençlik, enerji demektir, gelecek demektir, hazine demektir. Sizler çok değerlisiniz. Bu ülkeyi bizden daha ileriye götüreceksiniz, daha başarılı olacaksınız. Bizler de sizlerin donanımı artırabilmek ve katkı sağlayabilmek adına her türlü imkanımızı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Gençlerin en az bir dalda spor yapmasının kültür veya sanatla ilgilenmesinin kişisel gelişimlerine büyük katkı sağlayacağını belirten Zolan, “Sportif anlamda birçok kursumuz var. İstiyoruz ki her gencimiz en az bir branşla ilgilensin. Lise yıllarımda en çok yaptığım spor basketboldu. Spor yapmak çok önemli. Ücretsiz kültür ve sanat kurslarımızdan da faydalanabilirsiniz. Boş vakitlerinizi verimli bir şekilde değerlendirmelisiniz” diye konuştu.