Zolan: Kale’ye güzellikler katmaya devam edeceğiz – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Kale’ye güzellikler katmaya devam edeceğiz

Zolan: Kale’ye güzellikler katmaya devam edeceğiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Mart 2024 Cumartesi - 15:17Güncelleme: 23 Mart 2024 Cumartesi - 15:18
Zolan: Kale’ye güzellikler katmaya devam edeceğiz

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ile birlikte gerçekleştirecekleri hizmetlerle ilçenin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini belirterek, “Yine birlikte başaracağız” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne yönelik çalışmalarını sürdürüyor. İlçe ziyaretlerine kesintisiz devam eden Zolan, bu kez Kalelilere seslendi. Zolan, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ile birlikte ilçenin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini söyledi.

Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte Kale ile birlikte tüm ilçe ve mahallelere hizmet eder hale geldiklerini belirten Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyemiz ve Kale Belediyemiz ile ilçemizin birçok ihtiyacını giderdik. Altyapıdan üstyapıya tarımsal desteklerden atık su arıtma tesisine vatandaşlarımızın nerede neye ihtiyacı varsa gidermek için gece gündüz gayret ettik. Kale ilçemiz için daha hayallerimiz, yapacak oluğumuz işler var. İnşallah yine birlikte başaracağız” dedi.

Bugüne kadar verdiği destek ve hizmetler nedeniyle Başkan Zolan’a teşekkür eden Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç ise, tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle Denizli’nin incisi Kale ilçesini daha yaşanabilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Bugüne kadar el ele ilçenin birçok ihtiyacını giderdiklerini vurgulayan Sağınç, “Vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenen, sorunlarına çözüm üreten bir belediye olmaya devam edeceğiz. Kalemiz inşallah geleceğe daha da umutla bakacak. Hemşehrilerimizindesteği ve dualarıyla, ilçemiz daha da büyüyerek gelişecek” ifadelerini kullandı.